Xilinx XQ4005-4PQ160N
XQ4005-4PQ160N picture photo
Mfg. Part Number
XQ4005-4PQ160N
Brief Description
XILINX IC XQ4005-4PQ160N Available
Datasheet Download
XQ4005-4PQ160N.pdf
Availability of XQ4005-4PQ160N
QUANTITY
XQ4005-4PQ160N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4005-4PQ160N
Internal Part NumberEIS-XQ4005-4PQ160N
Delivery TimeIn stock, ship XQ4005-4PQ160NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4005-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4005-4PQ160N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4005-4PQ160N
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQ4005-, XQ4005-4PQ160N Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4005-4PQ160N Details Description
Related parts for XQ4005-4PQ160N
IC REG FLYBACK INV ISO 9V 8DIP datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT OTP HV 8SMD datasheet.pdf
RES SMD 7.32M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD QUAD BUFFER AD8244 datasheet.pdf
350 TB WIR PRO 90D datasheet.pdf
RES 5.49 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf