Xilinx XQ4013XL-1HQ240N
XQ4013XL-1HQ240N picture photo
Mfg. Part Number
XQ4013XL-1HQ240N
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
QML High-Reliability FPGAs IC
Datasheet Download
XQ4013XL-1HQ240N.pdf
Availability of XQ4013XL-1HQ240N
QUANTITY
XQ4013XL-1HQ240N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4013XL-1HQ240N
Internal Part NumberEIS-XQ4013XL-1HQ240N
Delivery TimeIn stock, ship XQ4013XL-1HQ240N today.
SeriesXQ4013X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XQ4013XL-1HQ240N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4013XL-1HQ240N
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXQ4013XL, XQ4013XL-1HQ240N Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4013XL-1HQ240N Details Description
Related parts for XQ4013XL-1HQ240N
SENS FIBER AREA 11MM SIDEVIEW datasheet.pdf
RES 2.10K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
100 KK TERM HSG W/LRAMP 14POS datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZB48 PG29 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
MOSFET 30V 25A POWER 8-SO datasheet.pdf
Connector Socket 16 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf