Xilinx XQV100-3CB228I
XQV100-3CB228I picture photo
Mfg. Part Number
XQV100-3CB228I
Brief Description
XILINX IC XQV100-3CB228I Available
Datasheet Download
XQV100-3CB228I.pdf
Availability of XQV100-3CB228I
QUANTITY
XQV100-3CB228I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV100-3CB228I
Internal Part NumberEIS-XQV100-3CB228I
Delivery TimeIn stock, ship XQV100-3CB228IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV100-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV100-3CB228I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV100-3CB228I
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryQPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Related LinksXQV100-, XQV100-3CB228I Datasheet, Xilinx Distributor
XQV100-3CB228I Details Description
Related parts for XQV100-3CB228I
IC GATE XOR/XNOR ECL 2INP 8TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 14.5VC 6TSOP datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 28HTSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 8SKT CRIMP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 80V 200A D2PAK-7 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
20AWG 20P 300V FOIL MPPE datasheet.pdf