Omron Automation & Safety Z-15GW2255-M19R3M
Z-15GW2255-M19R3M picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GW2255-M19R3M
Brief Description
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Datasheet Download
Z-15GW2255-M19R3M.pdf
Availability of Z-15GW2255-M19R3M
QUANTITY
Z-15GW2255-M19R3M Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GW2255-M19R3M
Internal Part NumberEIS-Z-15GW2255-M19R3M
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GW2255-M19R3M
Related LinksZ-15GW22, Z-15GW2255-M19R3M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GW2255-M19R3M Details Description
Related parts for Z-15GW2255-M19R3M
CONN EDGECARD 20POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
BERGCON HEADER datasheet.pdf
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 27POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf