Microsemi Consumer Medical Product Group ZL50015GAG2
ZL50015GAG2 picture photo
Mfg. Part Number
ZL50015GAG2
Manufacturer
Product Category
Interface - Telecom
Brief Description
IC TDM SWITCH 1K-CH ENH 256PBGA
Datasheet Download
ZL50015GAG2.pdf
Availability of ZL50015GAG2
QUANTITY
ZL50015GAG2 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZL50015GAG2
Internal Part NumberEIS-ZL50015GAG2
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Telecom
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZL50015GAG2
Related LinksZL500, ZL50015GAG2 Datasheet, Microsemi Consumer Medical Product Group Distributor
ZL50015GAG2 Details Description
Related parts for ZL50015GAG2
IC MOSFET DRIVR LS 4A DUAL 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 24.9 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 6A 125V datasheet.pdf
CAP TRIMMER 1.5-5PF 25V SMD datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 20MA TSOT23-8 datasheet.pdf
SNSW 10.1A 3-16 PLAIN70507526 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf