FFF 10120124-E0E-80DLF
10120124-E0E-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-E0E-80DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120124-E0E-80DLF.pdf
Availability of 10120124-E0E-80DLF
QUANTITY
10120124-E0E-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-E0E-80DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-E0E-80DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-E0E-80DLF
Related Links10120124-, 10120124-E0E-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-E0E-80DLF Details Description
Related parts for 10120124-E0E-80DLF
CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0606 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 15PF 100V 1210 datasheet.pdf