Murata Electronics North America 3321F-1-102
3321F-1-102 picture photo
Mfg. Part Number
3321F-1-102
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
3321F-1-102.pdf
Availability of 3321F-1-102
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
3321F-1-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3321F-1-102
Internal Part NumberEIS-3321F-1-102
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship 3321F-1-102 today.
Series3321F-
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-3321F-1-102
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links3321F, 3321F-1-102 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
3321F-1-102 Details Description
Related parts for 3321F-1-102
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
IC RF ZIGBEE/802.15.4 SOC 2.4GHZ datasheet.pdf
RES 9.75K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 212V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
RES 1.58K OHM 1W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
IC DDR2 SDRAM 512MBIT 84BGA datasheet.pdf
CONVERSION KIT datasheet.pdf
CONN MICRO-D PLUG datasheet.pdf
CONN PLUG MALE 14POS SLDR GREEN datasheet.pdf