CNC Tech 510-26-4400-SV-0007F
510-26-4400-SV-0007F picture photo
Mfg. Part Number
510-26-4400-SV-0007F
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MODULAR CBL STRAIGHT 7'
Datasheet Download
510-26-4400-SV-0007F.pdf
Availability of 510-26-4400-SV-0007F
QUANTITY
510-26-4400-SV-0007F Order Process
Ship out your order
Specifications of 510-26-4400-SV-0007F
Internal Part NumberEIS-510-26-4400-SV-0007F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Straight Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length7.00' (2.12m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
Features-
StyleStandard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)510-26-4400-SV-0007F
Related Links510-26-440, 510-26-4400-SV-0007F Datasheet, CNC Tech Distributor
510-26-4400-SV-0007F Details Description
Related parts for 510-26-4400-SV-0007F
CONN TERM BLK PCB 5.08MM 9POS OR datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
ANT TWO-WAY 420MHZ SF CONN datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/8 58A BNCM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
KIT EVAL FOR DS100BR111A datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
TERM BLOCK BARRIER datasheet.pdf
IC MCU 512KBIT 4MB FLASH datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 1.25W DO214AC datasheet.pdf