Johanson Technology Inc. 5400BL15B200E
5400BL15B200E picture photo
Mfg. Part Number
5400BL15B200E
Brief Description
BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5400MHZ
Datasheet Download
5400BL15B200E.pdf
Availability of 5400BL15B200E
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
5400BL15B200E Order Process
Ship out your order
Specifications of 5400BL15B200E
Internal Part NumberEIS-5400BL15B200E
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)2 (1 Year)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Series5400
PackagingCut Tape (CT)
Frequency Range4.9GHz ~ 5.87GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 200 Ohm
Phase Difference180° ±10
Insertion Loss (Max)1.0dB
Return Loss (Min)9.5dB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5400BL15B200E
Related Links5400BL, 5400BL15B200E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
5400BL15B200E Details Description
Related parts for 5400BL15B200E
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 887K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 22.0K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RND SPACER 0.047" NYLON 18.54MM datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZ6B M20 datasheet.pdf
DC/DC CONVERT +/-15V 0.4A datasheet.pdf
RES 900 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 58POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf