E-T-A 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
Brief Description
CIR BRKR 10A 277VAC 80VDC
Datasheet Download
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A.pdf
Availability of 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
QUANTITY
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
Internal Part NumberEIS-8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
Related Links8345-B02A-T3, 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A Details Description
Related parts for 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-10A
CIR BRKR THRM 5A 125VAC 50VDC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 12.5MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM datasheet.pdf
JACK PIN TIP GOLD 10PC ORANGE datasheet.pdf
TOOL CALIBRATION GAUGE datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC REACTOR 1.5 KW 400V datasheet.pdf
RES 36 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCC datasheet.pdf