Amphenol Industrial ACA3100F20-27PBF80A232
ACA3100F20-27PBF80A232 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100F20-27PBF80A232
Brief Description
ACB 14C 14#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100F20-27PBF80A232.pdf
Availability of ACA3100F20-27PBF80A232
QUANTITY
ACA3100F20-27PBF80A232 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100F20-27PBF80A232
Internal Part NumberEIS-ACA3100F20-27PBF80A232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100F20-27PBF80A232
Related LinksACA3100F20-, ACA3100F20-27PBF80A232 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100F20-27PBF80A232 Details Description
Related parts for ACA3100F20-27PBF80A232
THERMISTOR PTC OCP 33 OHM 25C datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AA datasheet.pdf
CONN HEADER 60PS R/A SHORT LA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250V X7R 1812 datasheet.pdf
FUSE 550A 690V 2TN/80 AR UC datasheet.pdf
FINE ADJUST APPLICATOR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
NETWORK SWITCH datasheet.pdf
RES SMD 2M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf