Bel Fuse Inc. BACC63BP22H32PNH
BACC63BP22H32PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H32PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 P PLUG AN
Datasheet Download
BACC63BP22H32PNH.pdf
Availability of BACC63BP22H32PNH
QUANTITY
BACC63BP22H32PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H32PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H32PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H32PNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22H32PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H32PNH Details Description
Related parts for BACC63BP22H32PNH
OSC XO 14.7456MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PCB 2POS 5.0MM GREEN datasheet.pdf
CAP CER 100UF 6.3V X5R 2220 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.26K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN FEMALE PLUG 9POS BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
DIODE 200V 4A TO277A datasheet.pdf
TERMINAL RT PIDG PEEK STRATO 18- datasheet.pdf
CONN PLUG MALE 10POS SLDR WHITE datasheet.pdf