Bel Fuse Inc. C0909A22-12PN-202
C0909A22-12PN-202 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A22-12PN-202
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY PLUG WC
Datasheet Download
C0909A22-12PN-202.pdf
Availability of C0909A22-12PN-202
QUANTITY
C0909A22-12PN-202 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A22-12PN-202
Internal Part NumberEIS-C0909A22-12PN-202
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A22-12PN-202
Related LinksC0909A22, C0909A22-12PN-202 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A22-12PN-202 Details Description
Related parts for C0909A22-12PN-202
CONN HEADER .100 DUAL STR 32POS datasheet.pdf
RES SMD 22.1KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2312 datasheet.pdf
CONN FFC TOP 22POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA datasheet.pdf
GROMMET EXTRUSION (4) datasheet.pdf
JUN-POW-TIM CONTACT datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.2A SOT323 datasheet.pdf