Bel Fuse Inc. C48-06R10-5S7-102
C48-06R10-5S7-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R10-5S7-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R10-5S7-102.pdf
Availability of C48-06R10-5S7-102
QUANTITY
C48-06R10-5S7-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R10-5S7-102
Internal Part NumberEIS-C48-06R10-5S7-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R10-5S7-102
Related LinksC48-06R1, C48-06R10-5S7-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R10-5S7-102 Details Description
Related parts for C48-06R10-5S7-102
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C R/A SHIELDED datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20DIP datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP datasheet.pdf
IC CLK MULTIPLX 12:2 3GHZ 48LQFP datasheet.pdf
CONN FPC VERT 22POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 6.8 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SS TIMR RPT CYCLE, 60M ADJ, 110V datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf