Bel Fuse Inc. CN0966B24S30P10-000
CN0966B24S30P10-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24S30P10-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P PLUG SS LC
Datasheet Download
CN0966B24S30P10-000.pdf
Availability of CN0966B24S30P10-000
QUANTITY
CN0966B24S30P10-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24S30P10-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B24S30P10-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24S30P10-000
Related LinksCN0966B24, CN0966B24S30P10-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24S30P10-000 Details Description
Related parts for CN0966B24S30P10-000
FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC datasheet.pdf
CONN RECEPT 12POS 22AWG MTA156 datasheet.pdf
RES SMD 5.9KOHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN CARD EDGE 15POS .156 GREEN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 208CABGA datasheet.pdf
BRAIDED TUBING #10 NATR 100=100' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
MEM CARD COMPACTFLASH 32GB SLC datasheet.pdf
REPLACE COVER 83" VERT MNGRS datasheet.pdf