Amphenol Aerospace Operations D38999/26FB35SN-U
D38999/26FB35SN-U picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FB35SN-U
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FB35SN-U.pdf
Availability of D38999/26FB35SN-U
QUANTITY
D38999/26FB35SN-U Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FB35SN-U
Internal Part NumberEIS-D38999/26FB35SN-U
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FB35SN-U
Related LinksD38999/2, D38999/26FB35SN-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FB35SN-U Details Description
Related parts for D38999/26FB35SN-U
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
RES 1K OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
S8 BULB SOCKET BAYONET datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS SKT datasheet.pdf