Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD5HC-LC
D38999/26TD5HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD5HC-LC
Brief Description
TV 5C 5#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD5HC-LC.pdf
Availability of D38999/26TD5HC-LC
QUANTITY
D38999/26TD5HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD5HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD5HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD5HC-LC
Related LinksD38999/2, D38999/26TD5HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD5HC-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD5HC-LC
RES SMD 820 OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 8DIP datasheet.pdf
IC REG TRPL BUCK/LINEAR 28QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 732 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
MOD MULTIRADIO COMBO LAN 253I datasheet.pdf
CAP CER 360PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf