JAE Electronics DDMA-50S-C-NM-F0
DDMA-50S-C-NM-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DDMA-50S-C-NM-F0
Brief Description
CONN DSUB 50POS
Datasheet Download
DDMA-50S-C-NM-F0.pdf
Availability of DDMA-50S-C-NM-F0
QUANTITY
DDMA-50S-C-NM-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMA-50S-C-NM-F0
Internal Part NumberEIS-DDMA-50S-C-NM-F0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMA-50S-C-NM-F0
Related LinksDDMA-50S, DDMA-50S-C-NM-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DDMA-50S-C-NM-F0 Details Description
Related parts for DDMA-50S-C-NM-F0
IC TRANSMITTER ASK/FSK 16-TQFN datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 80MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
SENS PROX CAP 3-25MM AC2W-NC datasheet.pdf
LED PRISM 3MM SQ GREEN HYSOL SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V X5R 0603 datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:6 750MHZ 32QFN datasheet.pdf
T-COUPLE J L=15CM 1M datasheet.pdf
Connector Socket 6 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIRTREE C CLIP BLACK datasheet.pdf
POT 125 OHM 500W WIREWOUND LIN datasheet.pdf