LEMO GMA.0B.025.RS
GMA.0B.025.RS picture photo
Mfg. Part Number
GMA.0B.025.RS
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 2.5MM ORANGE
Datasheet Download
GMA.0B.025.RS.pdf
Availability of GMA.0B.025.RS
QUANTITY
GMA.0B.025.RS Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.0B.025.RS
Internal Part NumberEIS-GMA.0B.025.RS
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.0B.025.RS
Related LinksGMA.0B, GMA.0B.025.RS Datasheet, LEMO Distributor
GMA.0B.025.RS Details Description
Related parts for GMA.0B.025.RS
TERM LOCK FORK NYL 12-10AWG #6 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 12-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
HEADER 34POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 4.5-9VIN 24VOUT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 4.75K OHM 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206 datasheet.pdf