Amphenol Industrial GTS030F36-78P-025
GTS030F36-78P-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTS030F36-78P-025
Brief Description
GT 14C 2#16 12#8 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTS030F36-78P-025.pdf
Availability of GTS030F36-78P-025
QUANTITY
GTS030F36-78P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030F36-78P-025
Internal Part NumberEIS-GTS030F36-78P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030F36-78P-025
Related LinksGTS030F3, GTS030F36-78P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030F36-78P-025 Details Description
Related parts for GTS030F36-78P-025
RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS W/SOCKET SOLDER datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 86A DPAK datasheet.pdf
SENSOR CURRENT MAGNETIC 5A DC datasheet.pdf
RES 806 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 5.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.1A 80 MOHM TH datasheet.pdf