Panduit H200X064H4T
H200X064H4T picture photo
Mfg. Part Number
H200X064H4T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H200X064H4T.pdf
Availability of H200X064H4T
QUANTITY
H200X064H4T Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X064H4T
Internal Part NumberEIS-H200X064H4T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging500 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)
ColorRed
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X064H4T
Related LinksH200X, H200X064H4T Datasheet, Panduit Distributor
H200X064H4T Details Description
Related parts for H200X064H4T
VARISTOR 198V 40KA SQUARE 34MM datasheet.pdf
RES CURRENT SENSE .06 OHM 5W 5% datasheet.pdf
RES SMD 8.06K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS DL VERT SMD datasheet.pdf
RES 16.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG NAT SHLD 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf