SanDisk IDE-4K-25-3072-X
IDE-4K-25-3072-X picture photo
Mfg. Part Number
IDE-4K-25-3072-X
Brief Description
IDE4K 2.5" FLASH DISK 3GB
Datasheet Download
IDE-4K-25-3072-X.pdf
Availability of IDE-4K-25-3072-X
QUANTITY
IDE-4K-25-3072-X Order Process
Ship out your order
Specifications of IDE-4K-25-3072-X
Internal Part NumberEIS-IDE-4K-25-3072-X
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
SeriesIDE 4000
Memory Size3GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IDE-4K-25-3072-X
Related LinksIDE-4K-2, IDE-4K-25-3072-X Datasheet, SanDisk Distributor
IDE-4K-25-3072-X Details Description
Related parts for IDE-4K-25-3072-X
CONN RECEPT 26POS 1MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804 datasheet.pdf
INDICATOR PANEL PRESS-IN BLUE datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1MSPS 4CH 30-TSSOP datasheet.pdf
IC CTLR CV/CC SMPS 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 392 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 0.30PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf