t-Global Technology L37-3L-100-100-1.0-0
L37-3L-100-100-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-100-100-1.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 100X100X1MM
Datasheet Download
L37-3L-100-100-1.0-0.pdf
Availability of L37-3L-100-100-1.0-0
QUANTITY
L37-3L-100-100-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-100-100-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-100-100-1.0-0
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-100-100-1.0-0
Related LinksL37-3L-100, L37-3L-100-100-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-100-100-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-100-100-1.0-0
IC PWR MANAGEMENT DUAL 14WSON datasheet.pdf
RES SMD 442K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
EXTENSION PROBE IECUBE datasheet.pdf
RES SMD 5.23M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM BLACK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf
ZMOTION BUNDLE LENS AA 0.9 GI T1 datasheet.pdf
RES SMD 612 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .156" datasheet.pdf
CONN HDR 28POS SLVR TH/RA datasheet.pdf