Sensata Technologies/Airpax LELHK11-1REC5-33001-002
LELHK11-1REC5-33001-002 picture photo
Mfg. Part Number
LELHK11-1REC5-33001-002
Datasheet Download
LELHK11-1REC5-33001-002.pdf
Availability of LELHK11-1REC5-33001-002
QUANTITY
LELHK11-1REC5-33001-002 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELHK11-1REC5-33001-002
Internal Part NumberEIS-LELHK11-1REC5-33001-002
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELHK11-1REC5-33001-002
Related LinksLELHK11-1RE, LELHK11-1REC5-33001-002 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELHK11-1REC5-33001-002 Details Description
Related parts for LELHK11-1REC5-33001-002
IC REG LDO 5V 1A DDPAK datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 630MA 63VAC/VDC SMD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 2A 20HTSSOP datasheet.pdf
CAP TACTILE SQUARE BLACK datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC DSP FLOATING POINT 179BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
150A RA POWER RECEPTACLE MODULE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf
ANT TUF DUCK VHF 136-162MHZ BNX datasheet.pdf
CAP TANT 0.18UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf