Omron Automation & Safety MSF4800S-14-0600-15X-15R
MSF4800S-14-0600-15X-15R picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-14-0600-15X-15R
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-14-0600-15X-15R.pdf
Availability of MSF4800S-14-0600-15X-15R
QUANTITY
MSF4800S-14-0600-15X-15R Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-14-0600-15X-15R
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-14-0600-15X-15R
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-14-0600-15X-15R
Related LinksMSF4800S-14-, MSF4800S-14-0600-15X-15R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-14-0600-15X-15R Details Description
Related parts for MSF4800S-14-0600-15X-15R
IC ADAPTER CLOCK RATE 3V/5V datasheet.pdf
TRANSISTOR NPN 15V 50MA TO-92 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4-SMD datasheet.pdf
CONN NEMA 6-20 WATERTITE 250V datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE datasheet.pdf
STRIP BLADE 0.7 datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 100POS SMD datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP CER 10PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf