TDK Corporation NLFV32T-220K-EF
NLFV32T-220K-EF picture photo
Mfg. Part Number
NLFV32T-220K-EF
Brief Description
FIXED IND 22UH 120MA 480 MOHM
Datasheet Download
NLFV32T-220K-EF.pdf
Availability of NLFV32T-220K-EF
QUANTITY
NLFV32T-220K-EF Order Process
Ship out your order
Specifications of NLFV32T-220K-EF
Internal Part NumberEIS-NLFV32T-220K-EF
Material - CoreFerrite
Inductance22µH
Tolerance±10%
Current Rating120mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)480 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Frequency - Test2.52MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.094" (2.40mm)
Supplier Device Package1210 (3225 Metric)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NLFV32T-220K-EF
Related LinksNLFV32T, NLFV32T-220K-EF Datasheet, TDK Corporation Distributor
NLFV32T-220K-EF Details Description
Related parts for NLFV32T-220K-EF
RES 280 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.2A 280 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
GT-01 SMALL TOUCH SCREEN GREY datasheet.pdf
IC OSC VCXO 496MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 60POS datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 2KV X7R RADIAL datasheet.pdf