TE Connectivity Raychem Cable Protection PVF-381381-2.5-9
PVF-381381-2.5-9 picture photo
Mfg. Part Number
PVF-381381-2.5-9
Datasheet Download
PVF-381381-2.5-9.pdf
Availability of PVF-381381-2.5-9
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
PVF-381381-2.5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of PVF-381381-2.5-9
Internal Part NumberEIS-PVF-381381-2.5-9
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12,500
SeriesPVF
Packaging2500 per Pkg
Label TypeDie-Cut
Label Size1.5" x 1.5" (38.1mm x 38.1mm)
Operating Temperature-40°C ~ 130°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PVF-381381-2.5-9
PVF-381381-2.5-9 Details Description
Related parts for PVF-381381-2.5-9
LOCK CLIP STANDOFF .83"3/16"DIA datasheet.pdf
TERM BLOCK 6POS SIDE ENT 3.81MM datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 1KV NP0 2220 datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 0.35A D2PAK datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 91PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER 0.079 60 POS datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 40POS DR LOW P datasheet.pdf