Susumu RM2012B-102/202-NWWP10
RM2012B-102/202-NWWP10 picture photo
Mfg. Part Number
RM2012B-102/202-NWWP10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Datasheet Download
RM2012B-102/202-NWWP10.pdf
Availability of RM2012B-102/202-NWWP10
QUANTITY
RM2012B-102/202-NWWP10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM2012B-102/202-NWWP10
Internal Part NumberEIS-RM2012B-102/202-NWWP10
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)1k, 2k
Tolerance±0.05%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element50mW
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM2012B-102/202-NWWP10
Related LinksRM2012B-102, RM2012B-102/202-NWWP10 Datasheet, Susumu Distributor
RM2012B-102/202-NWWP10 Details Description
Related parts for RM2012B-102/202-NWWP10
VARISTOR 430V 400A DISC 7MM datasheet.pdf
IC MUX QUAD 2:1 5V ECL 28-PLCC datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK K OS 900W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 316 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS PNL MNT RA PIN datasheet.pdf
AOC SFP+ 10G 1CH PLEN OM2+12M datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE SKT RA datasheet.pdf