Omron Automation & Safety SC09-10M180
SC09-10M180 picture photo
Mfg. Part Number
SC09-10M180
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CBL 10M MINI 8 PIN F TO M CONN
Datasheet Download
SC09-10M180.pdf
Availability of SC09-10M180
QUANTITY
SC09-10M180 Order Process
Ship out your order
Specifications of SC09-10M180
Internal Part NumberEIS-SC09-10M180
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SC09-10M180
Related LinksSC09-, SC09-10M180 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
SC09-10M180 Details Description
Related parts for SC09-10M180
TIE WING PUSH MNT MIN WR BK 4.3" datasheet.pdf
FILTER LINE POWER STD/IND 20A QC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EYELET datasheet.pdf
HOLDER BATTERY COIN CELL 20MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 70POS .127M datasheet.pdf
CONN SMD SHD HDR GOLD 40POS datasheet.pdf
CONN TNC PLUG STR CRIMP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CIR BRKR 5A 32VDC ROCKER datasheet.pdf