Panasonic Electric Works TX2SA-LT-24V-Z
TX2SA-LT-24V-Z picture photo
Mfg. Part Number
TX2SA-LT-24V-Z
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
TX RELAY 2 FORM C 24V
Datasheet Download
TX2SA-LT-24V-Z.pdf
Availability of TX2SA-LT-24V-Z
QUANTITY
TX2SA-LT-24V-Z Order Process
Ship out your order
Specifications of TX2SA-LT-24V-Z
Internal Part NumberEIS-TX2SA-LT-24V-Z
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TX2SA-LT-24V-Z
Related LinksTX2SA-L, TX2SA-LT-24V-Z Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TX2SA-LT-24V-Z Details Description
Related parts for TX2SA-LT-24V-Z
IC TXRX RS-232 5V 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMA datasheet.pdf
RES SMD 6.04 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
REAR STRIP GUIDE datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf