Torex Semiconductor Ltd XC6109C32ANR-G
XC6109C32ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6109C32ANR-G
Manufacturer
Product Category
PMIC - Supervisors
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.2V SSOT24-4
Datasheet Download
XC6109C32ANR-G.pdf
Availability of XC6109C32ANR-G
QUANTITY
XC6109C32ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6109C32ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6109C32ANR-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Supervisors
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeSimple Reset/Power-On Reset
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
Reset-
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82
Supplier Device PackageSSOT-24
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6109C32ANR-G
Related LinksXC6109C, XC6109C32ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6109C32ANR-G Details Description
Related parts for XC6109C32ANR-G
IC M-LVDS LINE DVR/RCVR 8-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
SENS DISP AMP 4-20MA 10UM PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
24/50 600 RPM CCW WI datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 1% 1/2W 1010 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
EVAL BOARD BOOST REG LTC3458 datasheet.pdf
DC/DC CONV 1W SMD DUAL OUT datasheet.pdf
FUSE 5.5KV 25E DIN E RATE SQD datasheet.pdf
10000UF 450V 76X220MM 85C 2000H datasheet.pdf