Xilinx XCS05-4TQ100C
XCS05-4TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS05-4TQ100C
Datasheet Download
XCS05-4TQ100C.pdf
Availability of XCS05-4TQ100C
QUANTITY
XCS05-4TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS05-4TQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS05-4TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS05-4TQ100C today.
SeriesXCS05-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS05-4TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS05-4TQ100C
Related LinksXCS05-, XCS05-4TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS05-4TQ100C Details Description
Related parts for XCS05-4TQ100C
SSR OCMOS FET 250MA NO 4-SOP TR datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917 datasheet.pdf
RES SMD 43.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV DARL W/BASE 8SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf