Amphenol Industrial 97-3108B20-15SZ-940
97-3108B20-15SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-15SZ-940
Brief Description
AB 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-15SZ-940.pdf
Availability of 97-3108B20-15SZ-940
QUANTITY
97-3108B20-15SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-15SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-15SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-15SZ-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-15SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-15SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-15SZ-940
IC REG LDO ADJ 1.5A TO220AB datasheet.pdf
C SH TII 1 I/O datasheet.pdf
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH ASGGA2J04AC SS-FORM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
IC FPGA 436 I/O 1152BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf