Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF28BD
D38999/26WF28BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF28BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26WF28BD.pdf
Availability of D38999/26WF28BD
QUANTITY
D38999/26WF28BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF28BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF28BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF28BD
Related LinksD38999/, D38999/26WF28BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF28BD Details Description
Related parts for D38999/26WF28BD
SWITCH TOGGLE SPDT 0.5VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 10BIT QUAD 2.5V 10MSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 150V 2A SOT223 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 16A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW datasheet.pdf
RES SMD 47.5 OHM 1% 0.8W 2010 datasheet.pdf
BLZF 3.50/08/180LR SN OR BX datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
WH SELF-LAM VINYL .5X.5X1.43" datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#22 datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 500MW SOD123 datasheet.pdf