Hirose Electric Co Ltd FX2C-100S-1.27DSA(71)
FX2C-100S-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C-100S-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN RECEPT VERT 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C-100S-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2C-100S-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2C-100S-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C-100S-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C-100S-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C-100S-1.27DSA(71)
Related LinksFX2C-100S-, FX2C-100S-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C-100S-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2C-100S-1.27DSA(71)
XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE datasheet.pdf
IC OPAMP GP 20MHZ RRO 14SO datasheet.pdf
RES SMD 6.65K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RACK AND PANEL CONNECTOR datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 6.3V X7R 01005 datasheet.pdf
IC MMIC BAND PASS FILTER 24-QFN datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf