On-Shore Technology, Inc. OSTHP153050
OSTHP153050 picture photo
Mfg. Part Number
OSTHP153050
Brief Description
TERM BLOCK PLUG 15POS 3.81MM
Datasheet Download
OSTHP153050.pdf
Availability of OSTHP153050
QUANTITY
OSTHP153050 Order Process
Ship out your order
Specifications of OSTHP153050
Internal Part NumberEIS-OSTHP153050
TypePlug, Female Sockets
Number of Positions15
Positions Per Level15
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)